home contact
obrazek-na-podstronach

V33 Polska sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 18
62-069 Zakrzewo k/Poznania

Tel. 61 89 45 100

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Olej do drewna

Olej do drewna i mebli – koncept Bloom firmy Liberon

olej do drewna

Fima Liberon to producent produktów do ochrony i dekoracji drewna Bloom, w tym dwóch rodzajów olei do drewna:

Olej do blatów oraz

Olej do mebli i boazerii

Olej do blatów jest odporny na plamy, tłuszcz i działanie wody. Pozostawia on efekt surowego drewna, idealnie zabezpieczając i pielęgnując drewno blatów kuchennych i łazienkowych. Olej do blatów nadaje się do wszystkich gatunków drewna surowego, wcześniej olejowanego, a także powierzchni naturalnie okleinowanych. Chroni on drewno przed działaniem wody, zabrudzeniami i plamami, pozostawiając naturalne, matowe wykończenie i zachowując efekt surowego drewna.

Olej do mebli i boazerii uwydatnia naturalne piękno powierzchni drewnianych, zapewniając wysoką odporność na ścieranie i działanie wody. Jest on przeznaczony do zabezpieczenia i dekoracji powierzchni drewnianych takich jak meble, boazerie, półki, drobne elementy dekoracyjne. Dzięki zawartości naturalnych olei uzyskujemy efekt naturalnego nasycenia drewna, co zapewnia doskonałą ochronę podczas użytkowania. Olej ten nie jest tłusty, nie żółknie, nadaje drewnu matowe, naturalne wykończenie.

Właściwości olejów do drewna gamy Bloom firmy Liberon

Dzięki zawartości oleju tungowego, olej do drewna jest niezwykle wytrzymały i trwały. Zawartość oleju lnianego dodatkowo ożywia drewno. Olej do drewna głęboko wnika w strukturę drewna, pozostawiając jednocześnie efekt surowej i naturalnej powierzchni. Jest on odpowiedni do europejskich i egzotycznych gatunków drewna.

Oleje do drewna (blatów) gamy Boom firmy Liberon posiadają certyfikat Ecolabel i są przeznaczone do kontaktów z zimną żywnością zgodnie z normą ENV 1186. Dzięki temu można je stosować do zabezpieczania mebli kuchennych i innych powierzchni drewnianych mających kontakt z żywnością.

Oleje do drewna gamy Bloom firmy Liberon można nabyć w sklepach Leroy Merlin oraz w innych punktach sprzedaży, podanych na stronie w rubryce Gdzie kupić.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat olei do drewna lub w razie pytań prosimy o kontakt.