home contact
obrazek-na-podstronach

V33 Polska sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 18
62-069 Zakrzewo k/Poznania

Tel. 61 89 45 100

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Malowanie mebli

Malowanie mebli przy użyciu produktów Bloom firmy Liberon

malowania mebli

Koncept Bloom to nowoczesna i ekologiczna gama produktów umożliwiająca malowanie mebli i innych powierzchni drewnianych. Gama produktów Bloom zapewnia różnorodne i oryginale wykończenie mebli.

Farby i oleje do malowania mebli gamy Bloom są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych.

Olej do malowania mebli jest oferowany w wersjach tradycyjnych (naturalny, bezbarwny) i nowoczesnych (palisander, wenge). Zawartość naturalnych olei umożliwia uzyskanie efektu naturalnego nasycenia drewna i zapewnia doskonałą ochronę podczas użytkowania.

Transparentna farba do malowania mebli doskonale podkreśla naturalny rysunek drewna, pozostawia matową powłokę i zapewnia efektowną dekorację drewnianych wnętrz dzięki oryginalnym barwom.

Metaliczna farba do malowania mebli dzięki metalicznym pigmentom gwarantuje niepowtarzalne wykończenie mebli w oryginalnych kolorach takich jak „miedź klasyczna” czy „białe złoto”. Natomiast kokosowa farba do mebli drewnianych skutecznie maskuje wady drewna, oferując oryginalne barwy i delikatny zapach kokosu.

Jak malować meble przy użyciu produktów Bloom firmy Liberon

Przed rozpoczęciem malowania mebli, należy upewnić się, że powierzchnia mebla jest czysta i sucha. Pierwszą warstwę należy nakładać szerokim pędzlem zgodnie z kierunkiem słojów drewna, następnie pozostawić do wyschnięcia na 2 godziny. Przed nałożeniem drugiej warstwy farby lub oleju do malowania mebli drewnianych należy przeszlifować powierzchnię mebla drobnoziarnistym papierem ściernym i pozostawić do wyschnięcia na 24 godziny.

Więcej informacji na temat sposobu malowania mebli przy użyciu produktów Bloom znajduje się na stronie i stronie. Powyższe strony zawierają również karty techniczne, karty charakterystyki oraz filmy instruktarzowe, umożliwiające zapoznanie się z poszczególnymi etapami malowania mebli.

Farby do malowania mebli drewnianych Bloom można nabyć w sklepach Leroy Merlin oraz w innych punktach sprzedaży, podanych na stronie w rubryce Gdzie kupić.

W przypadku pytań zapraszamy do odwiedzenia strony, która zawiera odpowiedzi na pytania dotyczące malowania mebli przy użyciu produktów Bloom. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.