home contact
obrazek-na-podstronach

V33 Polska sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 18
62-069 Zakrzewo k/Poznania

Tel. 61 89 45 100

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Lakier do boazerii

Lakier do boazerii gamy Bloom firmy Liberon

lakier do boazerii

Koncept Bloom firmy Liberon to szeroka gama produktów do lakierowania boazerii i innych powierzchni drewnianych. Lakiery do boazerii Bloom są przeznaczone do ochrony i dekoracji boazerii, zapewniając jednocześnie kilka możliwych efektów wykończeniowych.

Gama Bloom oferuje również Olej do mebli i boazerii, który dzięki zawartości naturalnych składników nadaje boazerii efekt naturalnego nasycenia drewna, co zapewnia doskonałą ochronę podczas użytkowania. Produkt nie jest tłusty, nie żółknie, nadaje drewnu matowe, naturalne wykończenie.

Olej do mebli i boazerii jest dostępny w  kolorach: bezbarwnym, wenge, palisander i naturalnym.

Jak stosować lakiery i oleje do boazerii gamy Bloom firmy Liberon

Przed zastosowaniem lakieru lub oleju do boazerii należy upewnić się, że drewno jest surowe, suche i czyste. Drewno surowe lub pokryte olejem należy przeszlifować papierem ściernym i odpylić. W przypadku drewna pokrytego lakierem lub farbą należy usunąć warstwę lakieru lub farby za pomocą środka do usuwania starych powłok V33 i przeszlifować, aż do odsłonięcia surowego drewna. 

Nakładając pierwszą warstwę lakieru lub oleju do boazerii Bloom należy drewno nasączyć obficie produktem za pomocą pędzla. Pozostawić do wyschnięcia na czas podany na opakowaniu, a następnie nałożyć drugą warstwę w ten sam sposób. Zaleca się wcześniejsze przeprowadzenie testu odporności na wodę. W tym celu wystarczy rozlać trochę wody i sprawdź czy drewno chłonie wodę. Jeśli woda pozostanie na powierzchni, oznacza to, że drewno jest odpowiednio zaimpregnowane lakierem lub olejem do boazerii.

Aby ułatwić stosowanie oleju do boazerii, strona zawiera film przedstawiający wszystkie etapy malowania boazerii jak również kartę techniczną, kartę charakterystyki i dodatkowe wskazówki i porady na temat używania produktu.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat lakierów i olejów do boazerii i innych powierzchni drewnianych lub w razie pytań prosimy o kontakt.