home contact
obrazek-na-podstronach

V33 Polska sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 18
62-069 Zakrzewo k/Poznania

Tel. 61 89 45 100

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Farba do malowania mebli

Farba do malowania mebli – koncept Bloom firmy Liberon

farba do malowania mebli

Farba to malowania mebli i drewna jest czołowym produktem gamy Bloom firmy Liberon. Gama Bloom to farby zapewniające ochronę i dekorację drewnianych okładzin oraz mebli z litego drewna. Dodatkowo, farby Bloom umożliwiają malowanie mebli w trzech oryginalnych wersjach: naturalnej, transparentnej i kryjącej. Więcej informacji na temat szerokiej gamy farb do malowania drewna znajduje się na stronie.

Farby do malowania mebli i drewna gamy Bloom są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych.

Olej do malowania mebli i drewna jest oferowany w wersjach tradycyjnych (naturalny, bezbarwny) i nowoczesnych (palisander, wenge). Zawartość naturalnych olei umożliwia uzyskanie efektu naturalnego nasycenia drewna, co zapewnia doskonałą ochronę podczas użytkowania.

Transparentna farba do malowania drewna doskonale podkreśla naturalny rysunek drewna, pozostawia matową powłokę i zapewnia efektowną dekorację drewnianych wnętrz dzięki oryginalnym barwom.

Metaliczna farba do malowania drewna dzięki metalicznym pigmentom gwarantuje niepowtarzalne wykończenie mebli w oryginalnych kolorach takich jak „miedź klasyczna” czy „białe złoto”. Natomiast kokosowa farba do drewna skutecznie maskuje wady drewna, oferując oryginalne barwy i delikatny zapach kokosu.

Dlaczego warto wybrać farby do malowania mebli i drewna gamy Bloom firmy Liberon

Farby do malowania mebli i drewna Bloom to produkty przyjazne ludziom i środowisku.
Otrzymały one Europejski Znak Ekologiczny Ecolabel pomagający rozróżnić produkty, które są najbardziej przyjazne środowisku, oznaczone stokrotką. Przeszły one rygorystyczne testy ekologiczne i spełniają wymagania środowiskowe Unii Europejskiej. Farby do malowania mebli ze znakiem Ecolabel gwarantują doskonałe rezultaty i niską zawartość rozpuszczalnika, aby nie zanieczyszczać powietrza. Więcej o znaku Ecolabel na stronie.

Farby do malowania mebli i drewna są łatwo dostępne. Można je nabyć w sieci sklepów Leroy Merlin oraz innych punktach sprzedaży podanych na stronie.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat farb do malowania mebli i drewna gamy Bloom lub w razie pytań prosimy o kontakt.