home contact
obrazek-na-podstronach

V33 Polska sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 18
62-069 Zakrzewo k/Poznania

Tel. 61 89 45 100

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Farba do drewna kolory

Farba do drewna w wielu kolorach – koncept Bloom firmy Liberon

farba do drewna kolory

Koncept Bloom firmy Liberon to szeroka gama farb do drewna w wielu kolorach. Farby do drewna i mebli Bloom są przeznaczone do ochrony i dekoracji drewnianych okładzin oraz mebli z litego drewna. Farby do drewna Bloom oferują oryginalne wykończenie mebli w trzech wersjach:

Naturalna farba do drewna

Transparentna farba do drewna

Kryjąca farba do drewna

Więcej informacji na temat farb do drewna firmy Liberon wraz z próbkami kolorów oferowanych w każdej wersji wykończenia znajduje się na stronie.

Paleta kolorów farb do drewna Bloom firmy Liberon

Farby do drewna Bloom są dostępne w wielu atrakcyjnych, oryginalnych kolorach, oferując różnorodne wykończenie, od nowoczesnego po rustykalne.

W wersji naturalnej, olej do mebli i boazerii jest oferowany w kolorach bezbarwnym, naturalnym, wenge, palisander.

W wersji transparentnej, farba do drewna oferowana jest w kolorach zimowy szron, arktyczna mgła, magma wulkaniczna, kłosy pszenicy, algi morskie i gołąb pocztowy. Natomiast farba do mebli oferowana jest w kolorach biały pieprz, cafe latté, marmur stalowy, heban czarny, zielona herbata, kawa brazylijska.  

W wersji kryjącej, metaliczna farba do drewna oferowana jest w kolorach miedź klasyczna, miedź brunatna, klasyczne złoto, marokańskie złoto, świetlisty brąz, białe złoto srebrzysta platyna, stop żelaza. Natomiast kokosowa farba do drewna dostępna jest w kolorach biały welon, budyń śmietankowy, poranna rosa, café au lait, ziemia Afryki, Pola Elizejskie, suszona mięta, cynamon cejloński, bałtycka mewa, wrzosowe marzenia, włoska pistacja, pachnąca konwalia, Moulin Rouge, bratek brązowy.

Farby do drewna jak również pozostałe produkty gamy Bloom zapewniają wysoką jakość wykończenia i są przyjazne środowisku (certyfikat Ecolabel).

Farby do drewna można nabyć w sklepach Leroy Merlin oraz w innych punktach sprzedaży, podanych na stronie w rubryce Gdzie kupić.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat produktów gamy Bloom firmy Liberon lub w razie pytań prosimy o kontakt.