home contact
obrazek-na-podstronach

V33 Polska sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 18
62-069 Zakrzewo k/Poznania

Tel. 61 89 45 100

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Bejca do drewna

Bejca do drewna – koncept Bloom firmy Liberon

bejca do drewna

Koncept Bloom firmy Liberon to szeroka gama produktów typu bejca do mebli i drewna. Bejce do drewna Bloom są przeznaczone do ochrony i dekoracji drewnianych okładzin oraz litego drewna. Bejce Bloom są dostępne w dwóch wersjach:

Transparentna farba do drewna

Transparentna farba do mebli

Transparentna farba do drewna dekoruje i chroni powierzchnie drewniane wewnątrz domu, nadając drewnu aksamitne, satynowe wykończenie.

Transparentna farba do mebli chroni i dekoruje meble z drewna litego. Doskonale podkreśla naturalny rysunek drewna, pozostawiając matową powłokę. Chroni przed zaplamieniem i można ją myć.

Bejce Bloom są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Więcej informacji na temat produktów Bloom firmy Liberon na stronie

Jak stosować bejcę do drewna gamy Bloom firmy Liberon

Transparentna farba do drewna: Przy malowaniu boazerii, nakładanie bejcy najlepiej rozpocząć szerokim pędzlem tak, aby dobrze wypełnić profile drewna, a następnie rozprowadzić wałkiem. Pozostawić do wyschnięcia na czas podany na opakowaniu.. Produkt jest niekapiący, jednowarstwowy i można go myć.

Transparentna farba do mebli: Przy malowaniu mebli, pierwszą warstwę bejcy nakładać szerokim pędzlem zgodnie z kierunkiem słojów drewna. Pozostawić do wyschnięcia na czas podany na opakowaniu. Przed nałożeniem drugiej warstwy przeszlifować drobnoziarnistym papierem ściernym. Pozostawić do wyschnięcia na czas podany na opakowaniu. Farba nie kapie podczas aplikacji i jest sucha po 30 minutach.

Karty charakterystyki oraz karty techniczne przedstawiające szczegółowy opis stosowania bejcy i ich dane techniczne są dostępne do pobrania na stronie oraz na stronie

Bejce do drewna jak również pozostałe produkty gamy Bloom zapewniają wysoką jakość wykończenia i są przyjazne środowisku. Posiadają certyfikat Ecolabel.

Bejce do drewna można nabyć w sklepach Leroy Merlin oraz w innych punktach sprzedaży, podanych na stronie w rubryce Gdzie kupić

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat produktów gamy Bloom firmy Liberon lub w razie pytań prosimy o kontakt.